Diş Beyazlatma Kalemi Ne İşe Yarar?


Gün içerisinde kahve , çay , sigara tüketen kişiler başta olmak üzere dişleri sararmış olan kişilerin daha sağlıklı ve beyaz dişlerle gülümseyebilmesi için piyasaya ünlü markalar tarafından sürülmüş bir üründür. Diş beyazlatma kalemi dişlerinizin ana renginden sonra sararma olması ve normal diş renginizin 10 kat daha açık ve beyazlamış haline getirir. Aynı zamanda diş beyazlatma kalemi taşınması kolay olduğundan dolayı her an yanınızda taşıyabileceğiniz bir üründür.

Diş Beyazlatma Kalemi Nasıl Kullanılır?


Diş beyazlatma kaleminin kullanımı çok zor değildir. Diş beyazlatma kaleminin ucu çevrilerek açılır ve diş beyazlatma kaleminin içerisinde jel fırçanın üzerine çıkar. Bu jel dişlerin üzerine sürülür ve jelin kuruması için 1-2 dakika kadar kurutulması beklenir. Bu arada diş beyazlatma kalemi içerisinden çıkan jel kesinlikle diş etine sürülmemelidir. bu jel dişinize sürüldükten sonra en az 2 veya 3. seferde dişlerinizin üzerinde beyazlaşmanın arttığı gözle gözükür hale gelir. Devamlı uygulandığı halde dişlerdeki beyazlaşmanın gittikçe arttığını göreceksiniz. Özellikle çay , kahve ve sigara gibi etkenlerin bıraktığı sarartıları kısa sürede yok eder.

Diş Beyazlatma Kalemini Kimler Kullanabilir?

 • Diş beyazlatma kalemi doğal dişlere uygulanabilir bir üründür.
 • Diş beyazlatma kalemi , diş etlerinde özellikle kanama ve diğer diş problemleri olanların öncelikle diş doktoruna sorarak başlaması önemlidir.
 • 16 yaşından küçük olanlara diş beyazlatma kalemi önerilmez.
 • Gebe veya emziren bayanların diş beyazlatma kalemini kullanması önerilmez.

  Hangi Diş Beyazlatma Kalemi Tercih Edilmelidir?

  Sizlere tercih edebileceğiniz ve benim araştırdığım diş beyazlatma kalemlerinden bahsetmek istiyorum. Bu diş beyazlatma kalemlerini sizlere tavsiye etmemin nedeni bu diş beyazlatma kalemlerinin yorumları kısmında çok olumlu yorumları bulmamdan kaynaklanmaktadır. Şimdi sizlere bu diş beyazlatma kalemlerini ve ücretlerinden bahsedeyim.

  White Pen Diş Beyazlatma Kalemi


  Dişlerinizi çok iyi bir şekilde beyazlatan ve iyi bir diş beyazlatma kalemi markası olan white pen , dişlerde bulunan lekeleri temizlemekte iyi bir ürün markasıdır. Aynı zamanda white pen diş beyazlatma kalemi kullanımı oldukça kolay ve basittir. Eğer alıp kullanacak olursanız , ilk kullanımında bile etkisi görebilirsiniz.

  White Pen Diş Beyazlatma Kalemi Kullanımı


  • Gün içerisinde 1 kere ve toplamda 1 ay kullanabilirsiniz.
  • Eğer tam etkisini görmek istiyorsanız en az 3 gün kullanmanız gerekmektedir.
  • Diş beyazlatma kalemi içerisindeki jeli dişlerinize sürmeden önce dişlerinizin kesinlikle kuru olması gerekir.
  • Diş beyazlatma kalemi 30 gün yani 1 ay boyunca kullanılabilir. Daha fazla kullanılmaz. Bunun nedeni jel açıldıktan sonra etkisini kaybetmeye başlar.
  • Kısacası nasıl kullanır anlatacak olursak Diş beyazlatma kalemini çevirin ve uç kısmına doğru jel gelecek. Bu jeli dişlerinizin beyazlaması için ince bir tabaka şeklinde sürün ve 1-2 dakika boyunca kuruması için bekleyin ardından ağzınızı su ile çalkalayın.

  White Pen Diş Beyazlatma Kaleminin Fiyatı yaklaşık olarak 25-35 TL arasında değişmektedir.

  Hollywood Smiles Diş Beyazlatma Kalemi

  Hollywood Smiles Diş beyazlatma kalemini bir çok ünlü aktör ve actress kullanmaktadır. İçerisinde bulunan karbamit peroksit sayesinde iyi bir diş beyazlatma etkisine sahiptir. Bu diş beyazlatma kalemi ile dişlerinizi 10 kat daha fazla beyazlaştırabilirsiniz.

  Hollywood Smiles Diş Beyazlatma Kalemi Kullanımı


  • İlk olarak dişlerinizi fırçalayın ve üzerinden 5 dakika kadar geçmesini ve dişlerinizin kuru olmasına özen gösterin.
  • Diş beyazlatma kalemini gövdesinden çevirin ve uç kısmına jelin gelmesini sağlayın.
  • İnce bir tabaka olmak üzere dişlerinizin üzerinden geçin ve 1 dakika kadar jeli dişlerinizde bekletin.
  • Diş beyazlatma kalemi sonrasında yaklaşık 20 dakika boyunca yemek veya su içmeyin.
  • 1 ay boyunca günde 1 kere uygulayabilirsiniz.
  • Kullandığınız bir çok diş beyazlatma kalemi dişlerinizin üzerindeki beyazlatma etkisini 1 yıl kadar sürdürür.
  • Hollywood diş beyazlatma kalemi fiyatı yaklaşık olarak 20-15 TL arasındadır.

  Teeth whitening Pencil

   What Does Teeth Whitening Penalty Work?

   During the day, coffee, tea, cigarette consuming people, especially the ones who are surrounded by yellow teeth, smile with healthier and white teeth are driven by famous brands on the market. Tooth whitening makes the pen after the main color of your teeth rewind and makes your normal tooth color 10 times lighter and whitened. At the same time, tooth whitening is easy to carry because it is a product you can carry with you at any time.

   How To Use Tooth Whitening Pen?

   The use of tooth whitening is not difficult. Teeth whitening is turned by turning the tip and the tooth comes out on the gel brush in whitening. This gel is spread on the teeth and is expected to dry for 1-2 minutes for gel drying. Meanwhile, the gel coming out of the tooth whitening pen should never be applied to the gums. At least 2 or 3 times after this gel is applied to the tooth, it becomes visible to the whiteness of your teeth. You will see that the whiteness in the teeth gradually increases when you apply it continuously. Particularly tea, coffee and cigarettes are left in the absence of such substances in a short time.

   Who Can Use Tooth Whitening?

   • Tooth whitening is a viable product for natural teeth.

   • It is important to start with tooth whitening penis, especially those with bleeding and other dental problems in the gums, by asking the dentist first.

   • Tooth whitening pills are not recommended for those younger than 16 years.

   • It is not recommended to use tooth whitening pen for pregnant or breastfeeding women.


    Which Teeth Whitening Penalty Should I Prefer?

    I want to talk to you about tooth whitening pens that you can choose and which I have searched for. I have recommended these teeth whitening pens to you because the reason for these comments is in the comments of tooth whitening pens. Now I am talking about these teeth whitening items and their wages.

    White Pen Tooth Whitening Pencil

    The white pen is a good brand of tooth whitening pen that whitens your teeth very well and cleans the stains found in the teeth. At the same time, the use of white pen tooth whitening pen is very easy and simple to use. If you are going to use it, you can even see it in its first use.


    Who Can Use Tooth Whitening?

    • Tooth whitening is a viable product for natural teeth.
    • It is important to start with tooth whitening penis, especially those with bleeding and other dental problems in the gums, by asking the dentist first.
    • Tooth whitening pills are not recommended for those younger than 16 years.
    • It is not recommended to use tooth whitening pen for pregnant or breastfeeding women.

     Which Teeth Whitening Penalty Should I Prefer?     I want to talk to you about tooth whitening pens that you can choose and which I have searched for. I have recommended these teeth whitening pens to you because the reason for these comments is in the comments of tooth whitening pens. Now I am talking about these teeth whitening items and their wages.
     White Pen Tooth Whitening Pencil
     The white pen is a good brand of tooth whitening pen that whitens your teeth very well and cleans the stains found in the teeth. At the same time, the use of white pen tooth whitening pen is very easy and simple to use. If you are going to use it, you can even see it in its first use.

     White Pen Tooth Whitening Pencil Use

     • You can use it once a day and for a total of 1 month.

     • If you want to see full effect, you have to use it for at least 3 days.

     • Your teeth must be absolutely dry before you apply them to your jelly teeth in the tooth whitening pen.

     • Tooth whitening can be used for 30 days or 1 month. It will not be used any more. The reason is that after the gel is turned on it starts to lose its effect.

     • In short, it will tell you how to use Turn the tooth whitening pen and gel will come towards the tip. Apply a thin layer of this gel to your teeth to whiten and let it dry for 1-2 minutes, then rinse your mouth with water.

     • White Pen The price of tooth whitening is approximately 25-35 TL.
     Reklamlar