Yeşil gözlü kadınlar nasıl makyaj yapmalıdır ?


Güzel gözlerinizi hoş ve dikkat çekici bir hale getirmek için göz makyajınızı tüm kahverengi tonlar ve ışıltılı bejler ile güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz.


Yeşil gözlü birinin makyaj yaparken gözlerini belirginleştirmek için kullanacağı en önemli renklerden biri de kırmızı tonlardır. Kırmızı tonlar seçerek yeşil olan gözlerinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz. Lavanta tonları ve pembe renk tonları da yeşil gözlüler için uyumlu renkler arasındadır. Kırmızı renk tonlarını seçerken, gözlerinizden daha canlı olan renklerden kaçınmalısınız, çünkü gözlerinizi ortaya çıkaracağınızı zannederek, cansız görünmesine yol açarsınız.


Kırmızı, lavanta ve pembe gibi tonlardan hoşlanmıyorsanız ve benim favorim siyah-gri diyorsanız o zaman yeşil gözlerinizin buğulu bakmasını sağlamış olursunuz. Her iki far rengi de yeşil gözlere çok yakışır ama bunu uygulamak tamamen size kalmış.


Yeşil gözlere makyaj yaparken siyah likit kalem kullanılırsa, açık tonlarda far ile oldukça çekici bir görüntü sağlamış olursunuz. Buna ilaveten ilgi çekici bir makyaj elde etmek için bakır tonlarının sarıya yakın tonlarını da ince bir şekilde kullanabilirsiniz.


Makeup Suggestions for Green EyesHow should green-eyed women make-up?


You can make your eye makeup look beautiful with all the brown tones and sparkling beige to make your beautiful eyes look nice and remarkable.


One of the most important colors that a green-eyed person will use to make their eyes clear is red tones. By selecting red tones you can reveal the natural beauty of your green eyes. Lavender tones and pink shades are among the harmonious colors for green eyes. When choosing red color tones, you should avoid colors that are more vibrant than your eyes, because you think you will reveal your eyes, which leads you to look inanimate.


If you do not like tones like red, lavender and pink, and you call me my favorite black-gray then you’ll have your green eyes look foggy. Both headlight colors are very good for green eyes, but it’s up to you to apply it.


If you use a black liquid pencil to make up the green eyes, you will get a very attractive look with the headlight in bright tones. In addition, you can use fine tones of near-yellow copper tones to achieve an attractive makeup.

Reklamlar