Gündüz makyajının sadeliği, geceleri yerini daha göz alıcı, daha dikkat çekici bir ışıltıya bırakır. Gece dışarı çıktığınızda, uygulayabileceğiniz makyaj önerileriyle etrafınızdakilerin bakışlarını üzerinize çekeceksiniz.

 

*Hacimli saçlarınız, gri ve füme tonlardaki dumanlı makyajınzı pembe renklerde ki rujlarla kullanabilir, sevimli ve seksi bir tarz yaratabilirsiniz. Bu tarz bir makyajla gece kulübüne veya bir arkadaşınızın doğum gününe rahatlıkla gidebilirsiniz.

 

*İri bukleli saçlarınız, gözünüzün üzerine çektiğiniz kalın eyeliner ve dudak çerçevesi verilerek kalınlaştırılmış dudaklarınıza sürdüğünüz kırmızı rujunuzla, yakın bir arkadaşınızın düğününe veya nikahına katılabilirsiniz.

 

*Erkek arkadaşınızla, gece sinemaya giderken, düz fönlü saçlarınız, ten rengi rujunuz ve ‘Kleopatra’ tarzında yapılmış göz makyajınızla büyüleyebilirsiniz.

 

*Takacağınız abartılı takma kirpiklerle ve dalgalı saçlarınızla kıyafet partisinin en dikkat çekici kadını olabilirsiniz. Kirpikleriniz abartılı olacağı için, rujunuzu açık ve parlak tonlarda tercih etmelisiniz.

 

*Özenle kıvrılmış ve taranmış uzun kirpikler, siyah göz kalemiyle gözün sınırları içerisinde çizilmiş göz makyajınız ve doğal renklerde süreceğiniz rujunuzla iş yemeğine çıkabilirsiniz.

 

*Gri ve füme tonlarında ince olarak çekilmiş göz makyajınız, şeftali tonlarında sürdüğünüz allık ve rujunuzla, erkek arkadaşınızla güzel bir restoranda yemeğe çıkabilirsiniz.

Night Make Up Details

The daytime makeup’s safflower leaves its place at night more eye-catching, more striking. When you go out at night, you will take a look at your surroundings with make-up suggestions you can apply.

  • You can use your smoky makeup in your gray hair and smoked tones with your lipstick in pink colors, creating a cute and sexy style. With this kind of makeup you can easily go to the night club or a friend’s birthday.

  • You can join your close friend’s wedding or wedding with your red lipstick, your thickened lips giving your thick hair, your thick eyeliner and lip frame on your eyes.

  • With your boyfriend, on the way to the night cinema, you can fascinate with your flat-faced hair, skin-colored lipstick and eye makeup made in ‘Cleopatra’ style.* You can be the most prominent woman in the dress party with exaggerated wearing eyelashes and wavy hair. Because your lashes will be exaggerated, you should choose your lipstick in clear, bright tones.* Carefully curled and scoured long eyelashes, eye makeup with black eye pencil drawn within the boundaries of the eye, and natural lipstick make up for business.

  • You can make your eye makeup that is sliced ​​in gray and smoked tones, with a blush and lipstick that you can enjoy in peach tones, and eat at a nice restaurant with your boyfriend.
Reklamlar