Gözlerim küçük keşke biraz daha büyük olsun diye içinizden geçiriyorsanız bu yazımızı mutlaka okuyun…


Biliyorsunuz eyeliner ve göz kalemi göz makyajının vazgeçilmezleri. Bu vazgeçilmez makyaj malzemeleri gözlerinizi olduğundan büyük göstermekte oldukça faydalı… Yapmanız gereken şey bu malzemeleri doğru uygulamak… İşte bu noktada biz devreye giriyoruz… 4 adımda gözler nasıl büyük gösterilir aşağıda belirtiyoruz.

Öncelikle göz kapağımıza likit eyeliner yardımıyla kalın bir çizgi çiziyoruz.
Gözümüzün iç kısmını şeftali-beyaz tonlarında bir göz kalemiyle boyuyoruz; bu gözümüzün daha büyük görünmesini sağlayacaktır. Kalemin bembeyaz olmamasına dikkat ediyoruz, seçeceğimiz renk daha doğal tonlarda olmalı!
Üst kirpiklerimizi doğal görünümlü bir takma kirpik yardımıyla güçlendiriyoruz.
Alt kirpiklerimizi maskarayla öne çıkarıyoruz; ancak topaklanma olmamasına özen gösteriyoruz.Bunun için maskarayı kirpiklerimize sürmeden bir peçete yardımıyla üzerindeki boya fazlalıklarından kurtuluyoruz.) İşte hepsi bu kadar… Gözleriniz daha büyük duruyor öyle değil mi?
Big Eyes in Four Steps

If your eyes are small you might want to read this post …


You know that eyeliner and eye pencil are indispensable for eye makeup. These indispensable makeup materials are very useful for showing your eyes as big as your eyes … What you need to do is to apply these materials correctly … Here we are engaged in the process … We are showing how the eyes are bigger in 4 steps.


First, we draw a thick line with the help of a liquid eyeliner.We paint the inner part of our eye with an eye pencil in peach-white tones; This will make our eyes look bigger. We are paying attention to not being white, the color we choose should be in more natural tones!


We strengthen our eyelashes with fake eyelash.We are highlighting our lower eyelashes with a mascara; But we are careful not to clump. (For this, we use a napkin to get rid of the excess paint on the charmer without lashes.) That’s all … Your eyes are bigger, do not you?

Reklamlar