Her ne kadar şuan kış sezonunda olmuş olsak da, elbette ki yaz ayları için hazırlığı yapılan düğün eşyaları içerisinde mükemmel gelinlik tasarımları da yer alıyor. Her yıl olduğu gibi 2017 yılı için de en güzel parçalar, ünlü moda tasarımcıları tarafından sunulurken, 2017 gelinlik modelleri olarak şunlara yer verilebilir.

 

Prenses gelinlik modelleri

Prenses Gelinlik Modelleri

Her yıla damgasını vuran prenses gelinlik modelleri, bu yılda kesim detayları ile oldukça şık ve modern. Oldukça şık bir kuyruk detayına sahip olan bu model de, sutyen yaka tasarımı tercih edilmiş. Saten kumaştan kabarık bir pileli kuyruk ve ince askılara sahip olan güzel bir sırt dekoltesi de göze çarpan özellikler arasında. Kaliteli bir görünüme imza atmak isteyen gelin adayları, prenses gelinlik modelleri arasında bu ürüne göz atabilirler.

 

Straplez gelinlik modelleri

Straplez Gelinlik Modelleri

Göğüs dekoltesine sahip olmak isteyenler elbette ki 2017 trend modelleri arasında straplez tasarımlara göz atmak zorunda. Straplez gelinlik modelleri, farklı etek kesim detayları ile şekillendirilmiş olurken, tercihleriniz arasında balık kesimler yer alabilir. Oldukça zarif ve minimalist çizgiler ile geceye izinizi bırakmak ve hayatınız boyunca güzel hatırlanmak istiyorsanız, düğün gününüzde böyle bir model tercih edebilirsiniz. Ek olarak beraberinde kullanılacak dantelli tül bir göğüs kapaması da sizlere şıklık kazandıracaklar arasında.

 

kabarık gelinlikler

Kabarık Gelinlik

Kabarık gelinlik modelleri her zaman gelin adaylarının ilgisini çekmiştir. Bu yılda kabarık pançolu bir gelinlik modeli sizlere şıklık kazandırabilir. Gösterişli bir model istiyorsanız eğer, uzun kuyruklu gelinlik hayali olan bayanlarımızın seçimleri arasında bu modeller yer alabilir. İpek ve dantel kumaş karışımı ile tasarlanan bu modeller ünlü pek çok moda tasarımcılarının kreasyonları arasında yer alırken, 2017 trend gelinlik modelleri arasında yerini almış durumda.

 

Kalp yaka dar kesim

Kalp Yaka Dar Kesim

Yaka tasarım detayı kalp yaka olurken, vücut hatlarınızı tam olarak belirgin hale getirecek olan dar kesim balık kesim model, saten kumaş üzeri kullanılan dantel detaylar ile şıklık kazanıyor. Etek detayında ise tül kumaş kullanılırken mükemmel bir şıklığı ortaya çıkarıyor. Beyazın en güzel hali olan bu model de yine elbette ki kirli beyaz dantel detaylar da farklı bir yansıtımı ortaya koyabilecektir. Sizlerde 2017 gelinlik modelleri arasında bu ürünlere göz atabilirsiniz.

 

çiçek kabartmalı gelinlikler

Çiçek Kabartmalı Sırt Dekolteli

Dantel detaylar ile birlikte çiçek motifleri ile sizlere eşlik edebilecek harika bir parça. Elbette ki sırt dekoltesi de ayrıca göz atılması gerekenlerden. Çift askılı olarak dizayn edilen bu model, yine balık etek kesimi ile zarafetin simgesi haline geliyor. İnci düğme detayları ile modeli daha modern hale getirmiş olan moda tasarımcılarının en trend ürünleri arasında.

Kuyruk detayı kısa ya da uzun olarak tercih edilse de, bu bahsettiğimiz modelde uzun kuyruk detayı daha fazla dikkat çekiyor. Kuyruklar, saten ve ipek kumaş karışımı olarak tasarlanırken, yine kuyruk üzerinde inciler, taş ve dantel süslemeler daha çok beğeni kazanıyor. Sizlerde bu tasarımlar arasından seçimler yaparak, düğün gününüze damga vurabilirsiniz.

 

A kesim gelinlikler

A Kesim Gelinlikler

Yine 2017 yılı içinde de A kesim gelinlikler göz ardı edilmemesi gerekiyor. Bildiğiniz gibi gelinlik ve düğün sektöründe A kesim sağlam bir yere sahip. Her zaman modern tasarımlar olabildiği gibi nostalji havası kazanmak isteyenlerde kirli beyaz dantel detaylar ile A kesim bir model tercih ederek, farklı bir hava kazanabilirler. Bu durumda vintage gelinlik modelleri sizlere eşlik edebilecek modeller arasında olurken, web adresimiz üzerinde moda dünyasına uygun pek çok görsel de bulunuyor.


2017 wedding dresses models

Although we are in the winter season, of course, there are also excellent wedding dress designs in the wedding supplies prepared for the summer months. Just as every year, the most beautiful parts for 2017 are presented by renowned fashion designers, including 2017 bridal models.

Princess Wedding Dress Models

The princess wedding dress models that hit every YILA stamp are very stylish and modern with cutting details this year. This model, which has a very stylish tail detail, has been preferred to bra collar design. A satin fabric with a raised piled tail and thin hangers is also a nice backdrop between the features of the bezel. Bride nominees who want to sign a quality look can browse this product among the princess wedding dress models.

 

Strapless Wedding Dress Models

Of course, those who want to have a chest decollete have to look at strapless designs between the 2017 trend models. While the Strapless bridal models are shaped with different skirt cutting details, fish cuts can be included among your choices. If you want to leave your lie down with a very elegant and minimalist lines and to be remembered beautifully throughout your life, you can choose such a model for your wedding day. In addition, a lace tulle that will be used in conjunction with a chest closure will also add elegance to you.

Fluffy Wedding Dress

Embroidered bridal models have always attracted the attention of the bride-to-be. This year, a bridal poncho wedding dress model can give you elegance. If you want a flashy pattern, this model can be included among the choices of our ladies who dream of a long-tailed wedding dress.Designed with a mixture of silk and lace fabrics, this model is among the most famous creations of fashion designers, and it is among the 2017 trend bridal models.


Heart Neck Narrow Cut

While the collar design detail is a heart collar, the narrow-cut fish cut-off model, which will make your body lines completely distinct, is becoming chic with lace details used on satin fabric. In the detail of the skirt, using a tulle fabric reveals a perfect feeling. This model, which is the most beautiful form of white, will of course also reveal a different reflection of dirty white lace detail. You can browse these products between 2017 wedding dress models.


Flower Embossed Back Decollete

A wonderful piece to accompany you with floral motifs along with lace details. Of course, the back tack is also a must-see. Designed as a double hanger, this model is again a symbol of elegance with the cut of the fish skirt. Among the most trendy products of fashion designers who have made the model more modern with the pearl button details.

Although the tail detail is preferred to be short or long, the long tail detail draws more attention in this model. While the tail is designed as a mixture of satin and silk fabric, the pearls, stones and lace ornaments on the tail are more appreciated. You can stamp your wedding day by making selections from these designs.


A Cutting Wedding Gowns

Also in the year 2017, cut bridal dresses should not be ignored. As you know wedding dresses and wedding sector has a solid cut A sector. They can always get a different air by choosing a cut-off model with dirty white lace details in the ones who want to win nostalgia air as well as modern designs. In this case, vintage wedding bridal models can be accompanied by the models you can accompany us, our web address on the fashion world, there are many images.


 

Reklamlar