Hepimiz pırıl pırıl bir cilt sahibi olmak istiyoruz, ancak o bu şu sebepten bir türlü cilt bakımı için vakit ayıramıyoruz. Bir mucize olsa da cildimiz harika olsa diyorsanız, bu ufak bakım sizi çok mutlu edecek.

Cilt tipiniz ne olursa olsun, genç ve sağlıklı görüntü için cildimizin bakıma ihtiyacı var. Herşeye zaman bulan biz, konu cilt bakımı olduğunda bir tembelleşiyoruz. Yaz mevsimi ile başlayan sıcaklar ve güneş ışınları, özellikle bakım yapmadığımız cildimiz için çok büyük bir düşman. Bunu bilmemize rağmen yol alamayan bizler için çok basit bir cilt bakımı mevcut.

Özellikle dermatologların tavsiyesi ile 2 adımdan oluşan son derece kolay bu cilt bakımı ile saatlerce bakım yapılmış kadar güzel bir cilde sahip olabiliriz. Bu mucizevi ürünler nedir diye soruyorsanız cevabım sizi çok şaşırtacak.

Cilt Bakımında 1. Adım: Güneş Koruyucu

Sadece güneşin kendini gösterdiği günlerde değil, ışınların geldiği her gün güneş korucu kullanmak gerekiyor. Madem cilt bakımı için özel bir krem kullanmıyoruz, o zaman bundan sonra günlük cilt kremimiz bir güneş koruyucu krem olabilir.

Ufak boyu çantada taşınabilir ve her an aklınıza geldiği an kullanabilirsiniz. Cilt tipinize göre kuru, yağlı ancak mutlaka su bazlı bir güneş koruyucunun cildinize ne kadar iyi geldiğine inanamayacaksınız.

cilt bakımı, krem, bakım, güneş, leke, boyner, tarif, yaz, tatil


Cilt Bakımında 2. Adım: Serum

Cilt tipinize, cilt probleminize göre herhangi bir markanın su bazlı serum ürünü ile son derece yoğun bir bakım yapabilirsiniz. Anti-aging, nemlendirme veya dengeleyici hiç farketmez. Cilt tipinize uygun bir ürünün serum versiyonunu yatmadan yüzünüze uygulayarak, bakım yapmadığınız bunca zamanın açığını kapatabilirsiniz.

Serumlar en yoğun ürünlerdir. Bu yüzden çok az miktar kullanacağınız bu ürün, özellikle hücrelerin yenilendiği uyku zamanında cildinize çok hızlı etki ederek sizin de çok çabuk sonuç almanızı sağlayacaktır.

cilt bakımı, krem, bakım, güneş, leke, boyner, tarif, yaz, tatil

Reklamlar